• Výsledky školního kola konverzační soutěže z anglického jazyka

• 30.01.2024 10:47
      • Na konci ledna 2024 proběhlo vyhlášení výsledků školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce.
      • Soutěžilo se ve třech kategoriích: VG I pro primu a sekundu, VG II pro tercii a kvartu a G pro 1. - 3.ročníky. Do ústního kola se studenti nominovali na základě výsledků ze soutěžního poslechu.
        V kategorii VG I zvítězila Magdalena Nováková z primy, na 2. místě se umístil z Radek Jiskra ze sekundy a 3. místo obsadila Karolína Židková ze sekundy.
        Kategorii VG II ovládl Tobiáš Kouřím z kvarty, 2. místo obsadil Tomáš Baťa z kvarty a o 3. místo se podělili Bára Dvořáková a Tobiáš Plíva z tercie.
        V kategorii G nejvíce zazářily dívky. 1. místo obsadila Elen Shánělová ze 3. A, na 2. místě se umístila Barbora Axmannová z 1. A a 3. místo získala Sofia Serbáková ze 3. A.
        Děkujeme všem za krásné výkony a přejeme mnoho úspěchů v dalších kolech.
        Mgr. Kateřina Šilarová