• Přírodovědný klokan - školní a okresní kolo 2023

• 06.11.2023 17:55
      • Ve středu 11. října 2023 se konalo školní kolo soutěže Přírodovědný klokan v kategorii Kadet určené žákům 8. a 9. tříd (a odpovídajícím ročníkům nižších gymnázií) a v kategorii Junior určené žákům 1. a 2. ročníků středních škol.
      • V rámci okresu Ústí nad Orlicí jsme se výborně umístili v obou kategoriích. V kategorii Kadet obsadil 1. místo Tobiáš Kouřím z kvarty. V kategorii Junior se na 2. místě umístil Jáchym Kment ze 2. A a na 3. místě Petr Šimek z 1. A.
        V celkovém srovnání v rámci Pardubického kraje uhájil Tobiáš Kouřím krásné 2. místo.
        Tabulku srovnání v rámci okresu a kraje najdete na matematické nástěnce vedle učebny fyziky. Soutěže se v Pardubickém kraji zúčastnilo v kategorii Kadet celkem 3891 žáků, v kategorii Junior 1206 žáků.
        Gratulujeme! Všem moc děkujeme za výbornou reprezentaci školy.
        Mgr. Renata Bartošová