• Školní kolo šachového turnaje 2023

• 06.11.2023 18:24
      • V úterý 24. října 2023 proběhlo na našem gymnáziu školní kolo šachového turnaje.
      • Šachisté z naší školy měli možnost změřit síly v učebně 4.B a to během páté až osmé vyučovací hodiny. Jako vždy se soutěžilo ve dvou kategoriích – vyšší gymnázium a nižší gymnázium. Oproti minulým ročníkům nám udělala radost vyšší účast a hlavně i vyšší úroveň hráčů. Za organizaci patří dík Mgr. Láskovi a dobrovolníkům z Šachového klubu za jejich pomoc.
        Nakonec to nejdůležitější – vítězové:
        Nižší gymnázium – 1. místo Peter Baniari, 2. místo Lukáš Zeman, 3.-4. místo Tomáš Baťa a Lukáš Hornych
        Vyšší gymnázium – 1. místo Petr Šimek, 2. místo Michael Drahoš, 3.-4. místo Šimon Liška a Jindra Morávek
        Více podrobností, a i to, jak se celý turnaj hraje, můžete zjistit na webu studentských novin gvmlisty.cz.