• Přihlašování k webové aplikaci Platby programu Bakaláři pro žáky Gymnázia Vysoké Mýto. Prostřednictvím této aplikace zasílají rodiče kredit, ze kterého jsou placeny učebnice, pomůcky a akce tříd svých dětí.

Uvedená aplikace je aplikace webová, nikoli mobilní.

Na adresu bakalari.gvmyto.cz se můžete přihlásit v libovolném prohlížeči na PC nebo notebooku.

Pokud byste chtěli použít mobil nebo tablet, je přihlášení možné zcela stejným způsobem. Nestahujte prosím nabízenou aplikaci Bakaláři z Google play nebo App Store, ale přímo zadejte svoje přihlašovací údaje do nabízených polí.

Mobilní aplikace Bakaláři je určena pro rodiče žáků těch škol, které používají Bakaláře pro funkce, které má naše škola s systému EduPage (třídní kniha, rozvrhy, klasifikace, uzavřená komunikace aj.)

Upozornění: po zaslání požadované částky na příslušný účet čeká škola, až obdrží výpis z banky a poté je částka připsána konkrétnímu žákovi.