• Další rodilá mluvčí z USA na našem gymnáziu ve školním roce 2024 – 2025

• 26.08.2024 10:54
      • V novém školním roce se díky Fulbrightovu programu můžeme těšit na novou asistentku z USA jménem Katherine O’Neal.
      • Komise J. Williama Fulbrighta je mezivládní česko-americkou organizací založenou za účelem podpory vzdělávacích, vědeckých a kulturních výměn mezi Českou republikou a Spojenými státy americkými prostřednictvím stipendijních programů a poradenských a informačních služeb.
        Hlavním posláním Fulbrightovy komise je budovat a podporovat vzájemné porozumění mezi národy obou států prostřednictvím kulturních výměn v oblasti vzdělávání.

Katherine vystudovala bakalářský obor Psychology a podobory Digital Marketing a Business Economics na americké University of Notre Dame. Semestr strávila na univerzitě v Dublinu. U nás na škole bude asistentkou, která nám bude vypomáhat v hodinách.
        V příštím školním roce tedy budeme mít dvě rodilé mluvčí, neboť se nám vrátí zpět z USA i naše milá kolegyně Kristina Slezáčková. Moc se těšíme na novou posilu do našeho týmu.
        Mgr. Kateřina Šilarová