• Školní kolo pišqworek 2018

• 28.10.2018 16:24
      • Školní kolo pišqworek 2018
      • V úterý 23. 10. 2018 se konalo již tradiční školní kolo soutěže Pišqworky. Letos se přihlásilo 19 pětičlenných družstev od Primy až po maturanty.
        Rozděleni byli do čtyř skupin. První tři týmy z každé skupiny postoupily do vyřazovacích bojů o finálovou šestku. Vítězná šestice se v bojích každý s každým utkala o medailové pozice.
        Výsledky:
        1. LOHENGRIN:
        PHAN QUOC ANH 4. A kapitán; VANĚK Martin  4. A; SOTONA Václav 4. A, SLAVÍK Vojtěch 4. A; PEŠKA Filip 4. A
        2. CONQUERORS: ZEMAN Daniel 1. A kapitán; ŠIMEK Ondřej 1. A; JISKRA  Jan 1. A; ČÁP  Jonáš 3. B; MÁLEK  Martin 3. A
        3. FUB: RUDOLFOVÁ Zdena 4. A kapitán; ELIÁŠ Radovan 4. A; ŠTANGLICA Šimon 4. A; STŘÍHAVKA Jindřich 4. B; CHALOUPKA Adam 4. A
        Do oblastního kola postupuje ze čtvrtého místa ještě tým děvčat ze 4. A: NO NAME VOL. 2 ve složení JENÍČKOVÁ Milena, HORÁKOVÁ Ronja, MILITKÁ Milada, PECHANCOVÁ Kateřina a HRONOVÁ Alžběta.

Všem vítězům gratulujeme.

Mgr. Pavlína Krejsová a Mgr. Jana Kubcová