• Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

• 04.02.2023 14:48
      • Minulý týden proběhlo na našem gymnáziu školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce.
      • Studenti se do ústní části nominovali poslechem, který nebyl nijak jednoduchý.
        Nejmladší kategorii I.B, která je určená pro primu a sekundu, ovládli žáci sekundy. Vyhrál Tobiáš Plíva, následovaný na 2. místě Janem Horákem a třetí Bárou Dvořákovou.
        V kategorii II.B pro tercii a kvartu vyhrála Sarah Holubová z kvarty, na 2. místě se umístila Anna Svatošová rovněž z kvarty a 3. místo obsadil Tobiáš Kouřím z tercie.
        V nejvyšší kategorii III.A, která je pro studenty 1.-.3. ročníků vyššího gymnázia, zvítězil Oliver Srnský ze 3.A, který těsně předběhl Elen Shánělovou ze 2.A (2. místo) a Petra Černého ze 3.B  (3. místo).
        Výkony všech studentů byly výborné a bylo velice těžké vybrat ty nejlepší. Všem děkujeme za účast v soutěži a výhercům školního kola přejeme hodně úspěchů v okresním kole, které by mělo proběhnout v březnu.
        Mgr. Kateřina Šilarová