• Ohlédnutí za soutěží Best in English

• 04.02.2023 14:40
      • Oblíbená online soutěž v anglickém jazyce Best in English proběhla na konci listopadu loňského roku, ale na oficiální výsledky jsme si museli počkat až do konce ledna.
      • V tomto kole mezi sebou soutěžilo 22 779 studentů ze 702 různých škol ze 34 zemí po celém světě.
        Naše škola se díky výsledkům našich studentů (započítává se vždy nejlepších 8) umístila na 3. místě v kraji, 53. místě v ČR a 121. místě na světě.
        Soutěže se z našeho gymnázia zúčastnilo 45 studentů. Nejvíce bodů dosáhl Petr Černý ze 3. B, který se 104 body jako jediný z naší školy pokořil hranici 100 bodů a který měl o pouhé 4 body méně než nejlepší student z ČR.
        Dalších výborných výsledků dosáhli i Adam Drahoš ze 2. A, Eva Šurýnová ze 3. A a Petr Pirochta ze 4.A, kteří se svým výsledkem blížili stobodové hranici.
        Všem studentům děkujeme za snahu a doufáme, že se zúčastní dalšího kola, které proběhne opět v listopadu.
        Mgr. Kateřina Šilarová