• 3. A na výstavě Gaudeamus Brno 2022

• 01.11.2022 17:51
      • Dne 1. 11. 2022 jsme se společně s naším třídním vydali na Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS Brno 2022.
      • Po úspěšně překonané cestě do moravského města, jsme se šalinami dostali až k našemu vytouženému cíli - brněnskému Výstavišti.
        Co je to vlastně Gaudeamus? Tato akce představuje jednotlivé vysoké školy a jejich možné studijní programy jako takové.
        A co my jsme tam vlastně dělali? Povídali jsem si se studenty daných vysokých škol o tom, jak to u nich chodí, jak probíhají přijímací zkoušky, co je potřeba, abychom se mohli na danou školu dostat...
        Vraceli jsme se s pocitem toho, že víme, jakým směrem se budou ubírat naše další kroky po dokončení gymnázia.
        Studenti 3. A