• Přírodovědný klokan - vyhodnocení

• 31.10.2022 14:58
      • Dne 12. října 2022 se konalo školní kolo soutěže Přírodovědný klokan v kategorii Kadet určené žákům 8. a 9. tříd (a odpovídajícím ročníkům nižších gymnázií) a v kategorii Junior určené žákům 1. a 2. ročníků středních škol.
      • V rámci okresu Ústí nad Orlicí jsme obsadili v obou kategoriích ta nejlepší místa!
        V kategorii Kadet se na 2. místě umístil Tobiáš Kouřím z tercie a na 3. místě Antonín Hošek z kvarty. V kategorii Junior se na děleném 1. místě umístil Jakub Čáp, na 2. místě Jakub Kulhánek a na děleném 3. místě Lucie Morávková, všichni ze třídy 2. A – sexta.

V celkovém srovnání v rámci Pardubického kraje uhájil Tobiáš Kouřím 3. místo, Jakub Čáp dělené 2. místo a Jakub Kulhánek 3. místo. Soutěže se v Pardubickém kraji zúčastnilo v kategorii Kadet celkem 3657 žáků, v kategorii Junior 1331 žáků.
        Gratulujeme! Všem moc děkujeme za výbornou reprezentaci školy.
        Mgr. Renata Bartošová