• Okresní kolo soutěže v anglickém jazyce

• 20.03.2023 13:28
      • Ve čtvrtek 16. 3. 2023 proběhlo v Ústí nad Orlicí okresní kolo soutěže v anglickém jazyce.
      • Naši školu v soutěži reprezentovali tři studenti: Tobiáš Plíva ze sekundy, Sarah Holubová z kvarty a Oliver Srnský z 3. A, kteří soutěžili v kategoriích B I (prima a sekunda), B II (tercie a kvarta) a B III (1. až 3. ročník).  Všichni tří před tím vyhráli školní kolo soutěže a tady v Ústí byli též výborní, a to jak v poslechu, tak i ústním projevu na vylosované téma. Všichni obstáli v tvrdé konkurenci a skvěle reprezentovali naši školu. Sarah zvítězila ve své kategorii a Oliver obsadil třetí místo, takže oba postupují do krajského kola budeme jim držet palce, aby se i tam dobře umístili.
        PhDr. Miroslava Borovcová