• Anglické divadlo pro 1., 2. a 3. ročník naší školy

• 01.03.2023 12:49
      • Jednou z nejznámějších novel vůbec je Farma zvířat od britského spisovatele George Orwella.
      • Právě na zdramatizované představení tohoto příběhu jsme se měli příležitost podívat v pondělí 27. 2. 2022. Právě v tento den jsme třídy prvních, druhých a třetích ročníků strávily ono pondělí v Pardubicích.
        Vše začalo krátkým dopoledním programem, kdy jsme pro jednotlivé skupinky studentů prvních a druhých ročníků připravili program, během něhož jsme se mohli zároveň i lépe poznat a také si najít další kamarády a přátele v jiných třídách.
        Jakmile skončil náš dopolední program, odebrali jsme se do Východočeského divadla, kde jsme již natěšeně očekávali nastávající představení. Celé divadelní pojetí mělo kromě kulturního kontextu pro nás také význam vzdělávací, neboť pětice herců, která zvládla bravurně zahrát celou zvířecí farmu, odehrála celé představení v angličtině.
        Nejen za sebe mohu říci, že jsme si nejen zajímavě zpracované představení, ale rovněž i celý výlet všichni užili a děkujeme našim paním učitelkám angličtiny za to, že jsme se něčeho takového mohli zúčastnit.
        Děkujeme.
        Pavlína Navrátilová 3. A