• 25.04.2022 20:17
      • V letošním školním roce se studenti Gymnázia ve Vysokém Mýtě opět zúčastnili Biologické olympiády - a to ve všech kategoriích.
      • V kategorii B nás reprezentovali v krajském kole Aneta Dvořáková a Emilie Řezáčová, v kategorii A Adéla Vincencová a Ondřej Šimek (ten již tradičně dosáhl na medailové pozice - obsadil 2. místo a v tomto týdnu hájí naše barvy v celostátním kole).

Pozadu nezůstali ani žáci nižšího gymnázia. V kategorii C se okresního kola zúčastnili Nikol Jendeková, Markéta Sobotková a Matěj Bejblík (s výraznou převahou 25 bodů zvítězil a postupuje tak do krajského kola). V kategorii D v okresním kole předvedli své znalosti ti nejmladší: Jan Horák, Barbora Bejblíková a Anna Salášková.

Všem účastníkům náročných biologických soutěží gratulujeme.

RNDr. Monika Carbová