• Trojnásobný úspěch v okresním kole soutěže v anglickém jazyce

• 19.03.2022 10:03
      • Ve středu 16. 3. 2022se v Ústí nad Orlicí konalo okresní kolo soutěže z anglického jazyka.
      • Její součástí je poslech a konverzace na dané téma. Naši školu v soutěži reprezentovali tři studenti ve třech různých kategoriích.

Nejmladší kategorii I.B, která je určena studentům z primy a sekundy, ovládl náš student ze sekundy Tobiáš Kouřím, který si odvezl diplom za 1. místo. Tato kategorie bohužel okresním kolem končí a nejde v ní postoupit dál.

V kategorii II.B, která je pro studenty z tercie a kvarty, se Dominik Hošek z kvarty umístil na krásném 3. místě a jen o místo mu unikl postup do dalšího kola.

V nejvyšší kategorii III.A, ve které mezi sebou soutěží studenti 1. – 3. ročníků, se na 3. místě umístil Oliver Srnský ze 2. A. Vzhledem k tomu, že z této kategorie postupují nejlepší tři studenti do krajského kola, bude Oliver ještě soutěžit v kole krajském a bojovat o ještě lepší umístění.

Všem třem studentům děkujeme za krásné výsledky a nádherné výkony, které předvedli!

Mgr. Kateřina Šilarová