• Okresní kolo chemické olympiády kategorie D

• 15.03.2022 10:35
      • Nejmladší chemici se opravdu činili.
      • V úterý 8. března 2022 se v Červené Vodě konalo okresní kolo chemické olympiády kategorie D.

Všichni zúčastnění se pořádně zapotili při řešení pěti teoretických a dvou praktických úloh. Devadesát minut teorie následovaných krátkým vydechnutím u svačiny. Devadesát minut praxe následovaných obědem. A pak už jen pomalu rostoucí napětí při vyhlašování výsledků.

Postupně, od posledního, čte organizátor (pan František Fojtík) jméno jednoho soupeře za druhým. Až zbývají poslední tři místa, místa na stupních vítězů. Koukneme se studenty po sobě – zbývá vyhlásit tři jména. Tři jména studentů z naší školy. Třetí místo – Nikol Jendeková, druhé místo – Jáchym Kment a vítěz – Matěj Bejblík.

Všem třem moc gratuluji a také bych jim chtěla poděkovat. Poděkovat za to, že se do toho boje pustili. Přeji jim, aby si z krajského kola odnášeli pocit, že se jim povedlo.

Mgr. Alena Pecinová