• Výsledky školního kola konverzační soutěže z anglického jazyka

• 12.02.2022 09:31
      • Ve čtvrtek 10. února 2022 proběhlo vyhlášení výsledků školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce.
      • Soutěžilo se ve třech kategoriích: I. B pro primu a sekundu, II. B pro tercii a kvartu a III. pro 1. – 3. ročníky. Do ústního kola se studenti nominovali na základě výsledků ze soutěžního poslechu.

V kategorii I. B zvítězil Tobiáš Kouřím ze sekundy, na 2. místě se umístil Tobiáš Plíva z primy  a o 3. místo se podělily Bára Dvořáková a Terezie Konečná z primy.

1. místo v kategorii II. B patří Dominiku Hoškovi z kvarty, 2. místo obsadil Tony Vavrek z kvarty a na 3. místě skončila Lucie Olivová z tercie.

Kategorii III. ovládl Oliver Srnský ze 2. A, na 2. místě se umístil Jan Pechanec ze 3. A a 3. místo získal Petr Pirochta ze 3. A.

Přejeme našim studentům mnoho úspěchů v dalších kolech.

Mgr. Kateřina Šilarová