• Logická olympiáda - výsledky krajského kola

• 10.11.2020 18:23
      • V pátek 6. 11. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže Logická olympiáda a na stránkách www.logickaolympiada.cz  objevily výsledky. Vybírám z výsledkové listiny nejlepší řešitele z naší školy.
      • V kategorii B (2. stupeň základní školy a odpovídající ročníky SŠ) obsadil 3. místo Dan Dvořák z primy, na 11. – 13. místě bodoval Martin Šimek z primy a Kakta Mimrová z kvarty skončila na 24. – 26. místě. Celkem soutěžilo v této kategorii 58 žáků.

V kategorii C (studenti SŠ) byla z naší školy nejlepší na 7. místě Aneta Dvořáková z 1. A. Matěj Pospíšil ze 2. B a Ondra Šimek ze 3. A společně obsadili 14. – 15. místo a Zuzka Skalická ze 2. A skončila na 16. – 17. místě.
         této kategorii bylo 56 soutěžících.

Milí žáci a studenti výše jmenovaní, blahopřeji k výsledkům a děkuji vám za pěknou reprezentaci školy.
        Mgr. Sylva Plívová