• GRAND MERCI aux étudiants en français: à Tomáš Křížek, Jiří Kučera a Jan Skalický

• 15.04.2024 19:42
      • Koncem března se na pardubickém gymnáziu Dašická uskutečnilo krajské kolo Francouzské olympiády, která obsahovala dvě části: písemné porozumění a ústní projev.
      • Všichni tři chlapci si zaslouží obrovskou pochvalu za skvělou reprezentaci školy, protože se umístili v 1. polovině výsledkové listiny. V kategorii ZŠVŠ2 se kvartán Tomáš Křížek umístil na 4. místě a jeho spolužák Jiří Kučera na místě pátém. Zvláštní poděkování patří septimánovi Janu Skalickému, který studuje francouzštinu necelý rok formou individuální výuky a obstál v konkurenci s žáky, kteří se věnují studiu tohoto jazyka až 7 let a vybojoval 4. místo z 8.
        Les garçons, vous êtes les meilleurs !!!
        Veronika Holická, professeur de français