• Krajské kolo Soutěže v anglickém jazyce

• 11.04.2024 08:41
      • Na konci března a začátkem dubna 2024 proběhlo v Pardubicích krajské kolo soutěže v anglickém jazyce.
      • Naši školu v soutěži reprezentovali Tobiáš Kouřím z kvarty a Elen Shánělová ze 3. A, kteří soutěžili v kategoriích VG II a G.  Konverzační soutěž v anglickém jazyce byla jako každý rok velice vyrovnaná a konkurence byla vysoká. Už jen samotný postup do krajského kola v každé kategorii je zaslouženým vítězstvím, protože se vybírají nejlepší studenti z více než 20 gymnázií.
        V konkurenci nejlepších studentů z dalších gymnázií našeho kraje se Tobiáš Kouřím umístil na krásném 5. místě (se ztrátou 6 bodů na 3. místo) a Elen Shánělová na skvělém, i když bramborovém 4. místě (se ztrátou pouhých 2 bodů na místo 3.).
        Oběma studentům moc gratulujeme za krásné výsledky v této nelehké soutěži.
        Mgr. Kateřina Šilarová