• Jan Skalický zvítězil v krajském kole Soutěže v jazyce španělském

• 03.04.2024 20:35
      • Již podruhé v rozmezí tří let se náš student probojoval až do celostátního kola Soutěže v jazyce španělském.
      • Před třemi lety to byla naše letošní maturantka Dominika Wimmerová a letos se nám o skvělý úspěch, tedy 1. místo,  postaral Jan Skalický ze 3. A. Honza zamíří koncem května do Prahy na VŠE, kde bude  společně s dalšími vítězi krajských kol soutěžit o nejlepšího studenta španělského jazyka. Honzovi budeme držet pěsti v nejstarší kategorii „SŠ“ pro studenty 1.až 3. ročníků SŠ a gymnázií.    V kategorii VG II. nás v Pardubicích reprezentovala studentka kvarty Dorota Metelková. Obsadila krásné 5. místo.
        Z uvedených úspěchů máme velikou radost a přejeme motivaci k dalšímu studiu.
        Mgr. Jolana Kouřímová a sekce španělského jazyka GVM