• Mezi nejlepšími krajskými učiteli za rok 2023 je i Alena Pecinová z vysokomýtského gymnázia

• 04.02.2024 18:27
      • Ve čtvrtek 24. 2. 2024 se v Šemberově divadle ve Vysokém Mýtě předávaly Ceny Gustava Habrmana pro nejlepší učitele Pardubického kraje za rok 2023.
      • Učitelské ocenění nese jméno českotřebovského rodáka a prvního československého ministra školství a konalo se již potřetí.
        Za naši školu byli nominováni 4 učitelé a Mgr. Alena Pecinová na slavnostním večeru ocenění získala.
        Alena Pecinová na gymnáziu učí chemii a fyziku, vede přírodovědný klub a věnuje se robotice, pro kterou získala již mnoho studentů. Je předsedkyní předmětové komise chemie a i díky jejímu přístupu a aktivitě mnoho našich žáků pokračuje na vysokých školách přírodovědného zaměření. Je aktivní vedoucí klubu Amavet a stojí za úspěchy studentů i v mimoškolní činnosti.
        Gratulujeme k získání ceny a přejeme další naplněné roky při práci s mládeží.
        Mgr. Blanka Kysilková, ředitelka školy