• Malování 2024

• 21.07.2024 11:09
      • Výsledky soutěže najdete po kliknutí na miniaturu obrázku
        Práce prima zde
        Práce sekunda zde
        Práce kvarta zde
      • Letošní školní kolo 10. ročníku grafické soutěže MALOVÁNÍ 2024 přineslo zajímavé práce na téma PROTIKLADY. Téma jsme se snažili sjednotit s tematickými okruhy soutěže Otmarovo Oko, což je Svět protikladů (Kategorie: Radost a Smutek, Protiklady se přitahují, Světlo a stín), aby mohla vzniknout zajímavá společná výstava. Již deset let malují studenti v rámci své školní i mimoškolní činnosti obrazy na počítači a komise ve složení MgA. Marta Hošková, Mgr. Tomáš Drahoš, Mgr. Petr Štorek, Ph.D., Mgr. Miroslav Beránek a Mgr. Jana Kubcová je zpracovává a vyhodnocuje. Doufám, že i letos se společně s námi potěšíte výsledky jejich práce na stránkách školy nebo na zářijové výstavě v Městské knihovně. Letos malovaly ročníky Prima, Sekunda a Kvarta. Na výstavu bylo vybráno celkem třicet prací, které si můžete prohlédnout.
        Za organizátory soutěže Mgr. Jana Kubcová