• Krajské kolo Soutěže školních tříd vědomostní soutěže Eurorebus

• 01.04.2019 08:22
      • Krajské kolo Soutěže školních tříd vědomostní soutěže Eurorebus
      • V sobotu 30. 3. 2019 se na akademické půdě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze konalo krajské kolo soutěže Eurorebus, kam postoupily na základě dostatečného počtu bodů třídy prima a sekunda. Školní třídu zastupoval vždy tříčlenný tým (prima: Jáchym Kment, Nikol Jendeková a Alžběta Novotná, sekunda: Kateřina Mimrová, Sofia Serbáková a Sára Lišková). Obě třídy soutěžily v kategorii ZŠ01. Naši studenti se bohužel do celostátního finále, kam postupovalo prvních pět tříd, neprobojovali. Prima se však umístila na krásném 8. místě.

Kromě vědomostního testu zde byl pro soutěžící připraven i doprovodný program, např. si soutěžící mohli vyrobit placku s logem Eurorebus nebo placku s vlastním motivem a byly zde připraveny i další soutěže.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Iveta Zindulková