Aktuality 25-26

      • S výtvarkou za uměním do galerie

      • 05.06.2026 21:55
      • I v letošním roce jsme v rámci výtvarné výchovy navštívili se studenty různých ročníků Městskou galerii ve Vysokém Mýtě.
      • Stále častěji navštěvujeme výstavy i s edukačním programem.
        Z vlastní zkušenosti vím, že pro inspiraci a tvorbu je také důležitá občasná změna prostředí.
        V galerii mohou studenti vidět originály uměleckých děl, něco se o nich dovědět formou rozhovoru, a když na ně mohou rovnou kreativně a pod odborným vedením reagovat, je to pro ně ojedinělý zážitek.
        Kromě edukačních programů jsme se staršími studenty navštívili i galerijní depozitář, kde jsme mohli vidět zajímavé zákulisí galerie.
        Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z našich zážitků s uměním.
        MgA. 
        Marta Hošková

      • Zpět na seznam článků