• Školní kolo Přeboru škol v šachu

• 15.11.2019 15:53
      • Školní kolo Přeboru škol v šachu
      • V pondělí 11. 11. 2019 se konalo školní kolo Přeboru škol v šachu. V kategorii nižší gymnázium se soutěže zúčastnilo 25 žáků, v kategorii vyšší gymnázium 14 žáků. V prvním kole byli soutěžící rozděleni do tří skupin a každý z nich sehrál čtyři partie. Osm nejlepších v každé kategorii postoupilo do vyřazovací části.

Celkové pořadí v kategorii nižší gymnázium: 1. místo – Michael Drahoš, 2. místo – Jindřich Morávek, 3. - 4. místo – Kateřina Mimrová a Dominik Hošek.

Celkové pořadí v kategorii vyšší gymnázium: 1. místo – Daniel Zeman, 2. místo Ondřej Šimek, 3. - 4. místo Martin Málek a Matěj Jirout.

Nejlepší žáci z obou kategorii vytvoří dva týmy, které nás budou reprezentovat v dalších kolech soutěže. Mgr. Jiří Lásko