• pIšQworky 2019

• 29.10.2019 12:30
      • pIšQworky 2019

Výsledky školního kola PIŠQWORKY 2019:

ZPRAVA DOBRÝ

kvarta + 2. A + 4. B

DANIEL ZEMAN, Ondřej Šimek, Štěpán Víša, Michael Málek, Jonáš Čáp

SEZNAM (se s prohrou)

4. A

MARTIN MÁLEK, Vojtěch Krejsa, Petr Lesák, Michal Švadlena, Jan Vácha

MSP

3. A

MARTIN ŠVEJDA, Vojtěch Patka, Kryštof Šebetka, David Švadlena, Ondřej Švadlena

EKZEM

3. A

ELIŠKA TMEJOVÁ, Eliška Petrová, Kateřina Hýblová, Zuzana Jelínková, Martina Kyselová

NÁZEV SI DOMYSLETE

kvarta

LUCIE ZEMANOVÁ, Zuzana Skalická, Kateřina Prachařová, Pavlína Navrátilová, Anna Tomanová

4 + 1

sekunda

DOMINIK HOŠEK, Nikol Jendeková, Eliška Trnková, Barbora Čejková, Nela Holubová

V úterý 22. 10. 2019 proběhlo na naší škole školní kolo celorepublikové soutěže ve hře piškvorky. Celostátně se letos koná již 12. ročník. Naše škola je pravidelným účastníkem soutěže. Máme mnoho šikovných studentů, ze kterých je těžké vybrat zástupce školy pro celostátní soutěž. Letos se místního školního kola účastnilo 12 pětičlenných týmů. Tyto týmy utvořily 2 skupiny, kde se hrálo systémem „každý s každým“. Ze skupiny postoupily 3 nejlepší týmy. Ve finálové šestici se bojovalo o postup do oblastního kola, které bude na půdě naší školy.
        Týmy, které se umístily na 1. – 4. místě, nás budou reprezentovat v dalších kolech soutěže těže. Přejeme hodně štěstí!!!

Za organizátory soutěže Pavlína Krejsová, Jana Kubcová a Renata Bartošová.