• Mezinárodní soutěž v malování na počítači Grafika 2019

• 09.10.2019 10:13
      • Mezinárodní soutěž v malování na počítači Grafika 2019
      • Během měsíce září proběhla v prostorách Gymnázia Vysoké Mýto výstava vítězných prací mezinárodní soutěže Grafika 2019. Jedná se o soutěž v malování obrazů na počítači na společné téma v různých grafických programech. Soutěží mezi sebou studenti naší školy a studenti z přihlášených škol z partnerských měst Vysokého Mýta. Letošní téma bylo „Architektura“. Sešlo se 37 prací ze Slovenska a Bulharska. Všechny práce byly velice pěkné. Nejlepší z nich byly oceněny a všichni účastníci dostali prostřednictvím svých delegací upomínkové předměty. Ocenění a výstava se týkaly i vítězů soutěže v Malování 2019 z Gymnázia Vysoké Mýto.

Slavnostní zahájení výstavy se konalo u příležitosti Gymjamu a vysokomýtských městských slavností v pátek 6. září 2019, kdy zúčastnění studenti a zástupci delegací partnerských měst převzali ocenění pro vítěze.

Gratulujeme všem oceněným a těšíme se na další ročník soutěže v roce 2020.

Za vyučující informatiky Mgr. Jana Kubcová

Fotogalerie 1 zde; fotogalerie 2 zde; fotogalerie 3 zde; fotogalerie z vernisáže zde