• Úspěchy žáků gymnázia v online soutěžích

• 12.05.2020 08:15
      • I v době online výuky se konají soutěže, kterých se účastní i naši studenti a zaznamenávají úspěch.
      • Takovou soutěží je EuropaSecura, která je určena všem, kteří mají zájem o aktuální dění a mezinárodní události. V druhé polovině března se konalo základní kolo (samozřejmě online), kterého se zúčastnily studentky z 1. B (Patricie Vanická, Lucie Rozlivková a Vendula Nováčková). Jejich tým postoupil do krajského kola, ve kterém měly za úkol napsat bezpečnostní analýzu konfliktu v Sýrii. Krajské kolo se skládá z písemné a ústní části. Jejich tým postoupil přes písemnou část až k ústní obhajobě, která se bude konat v červnu. Studentkám z 1. B přejeme hodně štěstí při ústní obhajobě.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Iveta Zindulková