• Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

• 24.01.2020 08:49
      • Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce se letos konalo v pátek 17. 1. 2020 (kategorie II) a v pondělí 20. 1. 2020 (kategorie I a III).
      • Výkony všech studentů, kteří se do ústního kola nominovali na základě umístění v poslechovém testu, byly velmi dobré, nicméně v každé kategorii tradičně vyhlašujeme tři první místa a do okresního kola v každé kategorii postupuje jen jeden student. Jaké je tedy letos vyhodnocení této soutěže?
        Kategorie I: 1. místo – Martin Vodstrčil (sekunda), 2. místo – Tony Vavrek (sekunda), 3. místo – Pavol Šalamon (sekunda)
        Kategorie II: 1. místo – Oliver Srnský (kvarta), 2. místo – Nela Kouřímová (kvarta), 3. místo – Elen Shánělová (tercie)
        Kategorie III: 1. místo – Jan Vodstrčil (3. A), 2. místo – Josef Vašata (2. B), 3. místo – Mikuláš Plšek (2. B)
        Všem za zájem a účast děkujeme, vítězům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole!
        PhDr. Miroslava Borovcová