• Výsledky okresního kola Pythagoriády

• 06.01.2022 13:16
      • Pythagoriáda je soutěž pro žáky 2. stupně ZŠ a nižšího stupně gymnázií se zájmem o matematiku.
      • aše škola se zúčastňuje každoročně. Do loňského roku byla soutěž pro 6. – 8. ročník ZŠ a odpovídající ročníky NG, od letošního roku přibyla kategorie i pro žáky 9. ročníku.

Letošní soutěž proběhla už v podzimních měsících. Na základě daných kritérií (získání alespoň 10 bodů z 15 možných) postoupilo do okresního kola (7. 12. 2021) 6 žáků z primy, 3 žáci ze sekundy, 10 žáků z tercie a 1 kvartán. Ve všech kategoriích jsme si odnesli první místo: Ondřej Hebek (prima), Martin Šimek (sekunda), Petr Šimek (tercie) a Adam Eliáš (kvarta).

Děkujeme všem za úspěšnou reprezentaci naší školy.
        Mgr. Pavlína Krejsová