• Účast našich studentů v celostátním kole Dějepisné soutěže gymnázií

• 10.12.2021 10:45
      • Studenti Gymnázia Vysoké Mýto – Matěj Adámek (4. B), Kateřina Nejedlá (3. B) a Ondřej Šimek (4. A) – úspěšně reprezentovali naši školu v celostátním kole Dějepisné soutěže gymnázií.
      • Jedná se o soutěž, jíž se účastní 75 týmů z České i Slovenské republiky.

Letošní finále se bohužel kvůli epidemiologické situaci nemohlo konat v Chebu. Organizace finále soutěže v našem kraji se ujalo Gymnázium Ústí nad Orlicí a my velmi děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry.

Děkujeme studentům za jejich studijní úsilí a hlavně za výdrž, neboť cesta do finále tentokrát trvala dva roky… Odměnu v podobě množství krásných knih o historii si tedy rozhodně zaslouží.
        Mgr. Alena Šalounová, Gymnázium Vysoké Mýto