• Ekonomická olympiáda a soutěž EuropaSecura.

• 24.04.2021 17:04
      • Výsledky soutěže Ekonomická olympiáda a soutěže EuropaSecura
      • Ekonomická olympiáda

Dne 16. března 2021 proběhlo krajské kolo Ekonomické olympiády, kterého se zúčastnil Vojtěch Hájek ze 4. B, který se sice neumístil na prvních příčkách, ale vzorně reprezentoval naši školu. A Kateřina Zedníčková ze 3. A, která se taktéž zúčastnila této soutěže, dosáhla takových výsledků, že se umístila na výborném 1. místě a probojovala se do seznamu 50 nejlepších studentů v ČR, kteří postupují do slavnostního finále, které proběhne 9. června. Kateřině v celostátním kole přejeme hodně štěstí.

Oběma studentům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Mgr. Iveta Bartošová

EuropaSecura

EuropaSecura je soutěž, která je určena všem, kteří mají zájem o aktuální dění, mezinárodní události a chtějí si rozšířit své znalosti. Ve druhé polovině března se uskutečnilo základní kolo již 14. ročníku, kterého se zúčastnily 3 týmy z naší školy. První tým vytvořili studenti ze 3. B (Matěj Adámek, Vítek Novotný a Kryštof Kabrhel). Studenti se do krajského kola neprobojovali, ale děkujeme jim za reprezentaci školy. Další dva týmy (Vojtěch Mikuláš Mann, Dan Čipera a Jan Trnka ze 3. ročníku) a (Patricie Vanická, Lucie Rozlivková, Eliška Nejedlá ze 2. B) byly úspěšné a probojovaly se krajského kola, ve kterém mají za úkol napsat bezpečnostní analýzu přiděleného konfliktu.

Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Mgr. Iveta Bartošová