• Anglické divadlo

• 07.10.2019 18:11
      • Anglické divadlo
      • V pátek 4. 10. 2019 se žáci sekundy, tercie a kvarty vypravili do Chrudimi na divadelní představení  v anglickém jazyce „My Family and Other Animals“. Tuto divadelní hru napsala na motivy stejnojmenné autobiografické knihy Geralda Durrella paní Nika Štěpánková, která ji také nastudovala spolu se studenty chrudimského gymnázia. Příběh nás přenesl na řecký ostrov Corfu v letech 1935 – 1939, kde nejmladší syn prozkoumává faunu ostrova a celá rodina se ocitá v řadě humorných situací. Herci byli studenti vyššího gymnázia v Chrudimi a jak po jazykové, tak i herecké stránce byli výborní. Celé představení nazkoušeli s paní Nikou Štěpánkovou (Domino Theater & Domino Project ) během jednoho týdne – podobný projekt je možné zrealizovat i na jiné škole…. Takže …. Nezkusíme to také?