• Počítačová soutěž Bobřík informatiky

• 08.12.2022 18:20
      • V minulých dnech v prosinci 22 se naši studenti zapojili do celostátní soutěže iBobr – Bobřík informatiky.
      • V rámci svých kategorií plnili několik logických i praktických úloh, například naprogramovat pomocí bloků proces vykreslení obrazce, vyhodnocování jednoduchých podmínek, řešit rozhodovací úlohy.
        Velký úspěch měli žáci Vojtěch Kobr, Ondřej Hebek a Jindřich Morávek, kteří získali maximální počet 192 bodů a umístili se v rámci své kategorie na prvním místě. Na druhém místě byli Peter Baniari, Lucie Olivová, David Vích a na třetím místě Matěj Burián, Jan Horák a Jan Drobílek, Jakub Kroulík.
        Studentům blahopřejeme a přejeme mnoho štěstí i v příštím roce, kdy někteří už z vyšších kategorií mohou postoupit to celonárodního kola.
        Mgr. Beránek Miroslav