• Po pěti letech zpátky…

• 20.09.2022 15:14
      • Těmito slovy začíná zápis v pamětní knize gymnázia připomínající návštěvu našeho bývalého žáka Jiřího Diblíka, který se v pondělí 19. 9. 2022 setkal se studenty 3. a 4. ročníků vyššího gymnázia, aby se podělil o své zkušenosti a poznatky z oblasti podnikání.
      • Naši studenti se seznámili s možnostmi, které nabízí pobyt v zahraničí, s metodami, jak užít svůj volný čas či jak vést soukromou firmu. Během dvouhodinového programu jsme se dozvěděli o vývoji moderních technologií a počítačových aplikací. Setkání bylo zakončenou debatou, kdy Jiří Diblík odpovídal na dotazy účastníků setkání. Zmínku o akci bych zakončil citací našeho absolventa: „Přeji gymnáziu mnoho dalších úspěšných absolventů. Vždy se sem budu rád vracet. Díky! Jirka Diblík“
        S přáním, aby se tato slova naplnila, Mgr. Zbyněk Přibyl