• Úspěchy Patricie Vanické

• 15.03.2022 10:48
      • Úspěchy Patricie Vanické - prezentace o mimoškolních aktivitách a Výroční cena města Vysoké Mýto
      • Patricie Vanická – Prezentace o mimoškolních aktivitách
        Ve čtvrtek 10. 3. 2022 se na našem gymnáziu uskutečnila krátká přednáška na téma mimoškolních aktivit, kterou si připravila studentka 3. B Patricie Vanická. Byly zde zmíněny nejrůznější typy programů, soutěží a projektů s přírodovědným, technickým i humanitním zaměřením, dále také možnosti a výhody dobrovolnictví a mentoringu. V neposlední řadě byli účastníci informováni o příležitosti, jak vycestovat do zahraničí zdarma. Děkujeme všem přítomným studentům za početnou účast. Odkaz na prezentaci naleznete ZDE.

Patricie Vanická získala Výroční cenu města Vysoké Mýto za výborné studijní výsledky a mimořádnou aktivitu v celé řadě mimoškolních činností (stáže, dlouhodobé a krátkodobé projekty, dobrovolnictví), čímž velmi úspěšně a významně reprezentuje Gymnázium Vysoké Mýto. Video z předávání Výročních cen, které se uskutečnilo ve čtvrtek 10. 3. 2022 v Šemberově divadle, můžete shlédnout ZDE.