• Britské zkoušky na Gymnáziu Vysoké Mýto

• 29.12.2021 13:34
      • 13. 11. 2021 dvacet tři našich studentů absolvovalo britské zkoušky FCE a CAE.
      • FCE je mezinárodní certifikát, který potvrzuje znalost angličtiny na úrovni B2 (úroveň středně pokročilá) a CAE na úrovni C1 (úroveň pokročilá).

Po dlouhém čekání přišly 24. 12. 2021 online výsledky přímo z jazykového centra univerzity Cambridge v Anglii. Byl to ten nejlepší dárek pod stromeček nejen pro studenty, ale i pro jejich vyučující.

Chtěli bychom tímto našim studentům moc pogratulovat k úspěšnému absolvování těchto obtížných zkoušek a poděkovat jim za jejich úsilí dosahovat nadstandardních výkonů v angličtině. Vyučujícím angličtiny se podařilo naše studenty vhodně motivovat a kvalitně podporovat v jejich náročné přípravě.

Examinátoři byli mile překvapeni vysokou úrovní znalostí našich studentů. Je vidět, že potenciál našich studentů je veliký, a doufáme, že v budoucnosti bude úspěšných absolventů britských zkoušek přibývat.

PaedDr. Hana Dytrtová