• GVM listy zvítězily v republikovém finále soutěže Školní časopis roku

• 08.12.2023 10:02
      • Už tomu bude týden, co jsme se se zástupci žurnalistického klubu v doprovodu paní učitelky Staňkové vydali na vyhlášení republikového finále soutěže Školní časopis roku do Brna.
      • V pátek 24.11. jsme v brzkých ranních hodinách vyrazili rychlíkem do moravské metropole. Na fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity nás jako doprovodný program čekal opravdu nabitý Multimediální den.
        Očekávali jsme hlavně přednášky od předních českých novinářů, jako je například pan Šídlo.
        Odpoledne se náš čas naplnil a my netrpělivě seděli na vyhlášení. Staneme se nejlepším online časopisem v ČR? V krajském kole jsme hravě postoupili již před necelým měsícem a převzali cenu od pana Zdechovského.
        Porotci čtou jména od posledního místa a my stále nikde. Když v tom slyšíme: ,,Vyhrávají GVM Listy!’’. Trochu zaskočeni, nýbrž šťastní jsme utíkali převzít ceny a spokojeně mohli odjet zpátky domů.
        Cesta prosněženým Brnem byla krásným zakončením tohoto parádního dne.
        Tímto bych moc ráda poděkovala každému jednomu členu, ať už aktivnímu nebo minulému, protože je to zásluha nás všech!
        Děkujeme i paní Slezáčové, že nás i za oceánem pořád stejně skvěle vede!
        Za tým GVM Listy Simona Bělinová