• Seznamovací kurz 1. B 2023

• 18.09.2023 14:11
      • Ve dnech 11. – 14. 9. 23 neseděli studenti 1. B v lavicích, nýbrž trávili čas pestrými aktivitami v Čenkovicích.
      • Díky nádhernému počasí a krásným výhledům si tak trochu prodloužili prázdniny…
        Hudební budíček, nával v koupelně, lívanečky, často těstoviny, pavoučí štěstí, bolavá kolena, natažený kotník, seznamovací aktivity, soupeření originálně nazvaných družstev, pozorné studium herních pravidel, spolupráce, skvělí instruktoři. Ano, pohodáři Michal, Jirka a v neposlední řadě krásná a milá Šárka, ti především vytvořili velmi příjemnou atmosféru, jež nás provázela po celou dobu pobytu.
        Vznikla nová přátelství, ukázala se výrazná ochota podílet se na úspěchu družstva (mnohdy i přes bolest) i ochota pomoci kamarádům (Sabi může vyprávět).
        Děkuji všem studentům za pozitivní naladění, za pěvecká čísla, za boj „do roztrhání těla“. Své paní kolegyni Mgr. Aleně Pecinové děkuji za ochotu pomoci kdykoli s čímkoli.
        Milá třído, ať se daří!!!
        Mgr. Alena Šalounová