• Projektový den sekundy a 1. A - Nordic walking

• 05.05.2024 18:49
      • V úterý 17. 4. 24 jsme využili výzvy udělat den mimo školu (přijímací zkoušky) a vyrazili jsme se sekundou a 1. A k rybníku Chobotu za pohybem.
      • Motivováni heslem "VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH" jsme si v rámci péče o duševní zdraví užili projektový den na čerstvém vzduchu. Pod vedením paní lektorky Mirky Hýblové jsme si vyzkoušeli svižnou severskou chůzi s holemi - tzv. Nordic walking. Při správné technice zapojíte při chůzi až 90% svalů celého těla. Byla to prima ochutnávka čím dál více oblíbeného sportu, který k nám přiše z Finska.
        Ve zbývajícím čase jsme se hravou formou věnovali utužení vztahů v třídním kolektivu a i přes zimu, která se vkrádala pod kabát, jsme si užili den mimo školní lavice.
        Mgr. Radka Lipertová